Uwaga!
Komisja Konkursowa oceniła prace, które wpłynęły na II etap Ogólnopolskiego Konkursu AD REM. Spośród ocenionych prac wyłoniono 24, których autorzy przystąpią do III etapu Konkursu i zmagać się będą podczas debat w 6. regionach.
Wszystkim Uczestnikom II etapu Konkursu AD REM serdecznie dziękujemy, a zespołom, które zakwalifikowały się do III etapu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Region: Bydgoszcz.
Data Konkursu: 5 XI 2010 r.
Miejsce konkursu:
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy, ul. Fordońska 64.
▲ login: mariako_1 nr 1
▲ II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Kwidzyniu
Zespół w składzie:
1. Michał Maruszak
2. Dominik Łukasiński
3. Łukasz Mroziak
Opiekun: Maria Kołłupajło
▲ login: gdynia3_1 nr 1
▲ III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni
Zespół w składzie:
1. Tomasz Pupka-Lipiński
2. Mateusz Roda
3. Mateusz Mucha
Opiekun: Waldemar Kotowski
▲ login: buczynska_1 nr 1
▲ Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu
Zespół w składzie:
1. Grzegorz Bandura
2. Łukasz Kolenderski
3. Michał Góral
Opiekun: Małgorzata Płatkowska
▲ login: kpwk039_1 nr 1
▲ VII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
Zespół w składzie:
1. Emilian Wilbrandt
2. Amadeusz Domachowski
3. Arkadiusz Grelewicz
Opiekun: Anna Wolnik
Region: Chorzów.
Data konkursu: 5 XI 2010 r.
Miejsce konkursu:
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wydział Zamiejscowy w Chorzowie, ul. Sportowa 29.
▲ login: marta955_1 nr 1
▲ IV Liceum Ogólnokształcące w Łodzi
Zespół w składzie:
1. Konrad Wołkowski
2. Marta Skrzypińska
3. Dominik Czechowski
Opiekun: Marta Jaśkiewicz
▲ login: urszula1_9 nr 9
▲ Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Częstochowie
Zespół w składzie:
1. Michał Woźniak
2. Piotr Mierzwa
3. Dawid Kleszcz
Opiekun: Joanna Hołodniuk
▲ login: slaw056_1 nr 1
▲ II Liceum Ogólnokształcące z Oddz. Dwujęzycznymi w Katowicach
Zespół w składzie:
1. Piotr Szczykała
2. Krzysztof Głuszczyk
3. Adrian Kowalski
Opiekun: Grażyna Paździorek
▲ login: nrolewicz_1 nr 1
▲ Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Katowicach
Zespół w składzie:
1. Dorota Ponczek
2. Mateusz Mnich
3. Michał Muskała
Opiekun: Kornelia Rolewicz
Region: Łomża.
Data konkursu: 4 XI 2010 r.
Miejsce konkursu:
Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, ul.Studencka 19.
▲ login: tcebelinski_1 nr 1
▲ Zespół Szkół nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie
Zespół w składzie:
1. Inga Chojnowska
2. Monika Dembińska
3. Edyta Jaczyńska
Opiekun: Tomasz Cebeliński
▲ login: wmzg023_1 nr 1
▲ Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 r. w Iławie
Zespół w składzie:
1. Jarosław Manista
2. Łukasz Józefowicz
3. Jacek Pokora
Opiekun: Elżbieta Michalewska
▲ login: pawel.public_2 nr 2
▲ XLI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela w Warszawie
Zespół w składzie:
1. Wiktor de Witte
2. Katarzyna Dębska
3. Jakub Skorupski
Opiekun: Paweł Kołodziejczyk
▲ login: mzjs018_1 nr 1
▲ Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych w Warszawie
Zespół w składzie:
1. Adam Mańk
2. Marek Josiewicz
3. Damian Puchalski
Opiekun: Jarosław Stolarski
Region: Poznań.
Data Konkursu: 3 XI 2010 r.
Miejsce konkursu:
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, ul. Ratajczaka 5/7.
▲ login: suniaika_3 nr 3
▲ I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie
Zespół w składzie:
1. Michał Boruta
2. Tomasz Grzesiak
3. Łukasz Trochonowicz
Opiekun: Ewa Kupczyk
▲ login: suniaika_2 nr 2
▲ I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie
Zespół w składzie:
1. Maciej Miś
2. Rafał Sokaluk
3. Mateusz Nowak
Opiekun: Ewa Kupczyk
▲ login: tiamat_1 nr
▲ XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
Zespół w składzie:
1. Joanna Gola
2. Michał Kwiecień
3. Arkadiusz Miodowski
Opiekun: Patryk Araszkiewicz
▲ login: anna1_1 nr 1
▲ Zespół Szkół Ekologicznych im. Unii Europejskiej - II Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
Zespół w składzie:
1. Krzysztof Aszkowski
2. Anna Dublańska
3. Andrzej Janecki
Opiekun: Anna Broda- Karłyk
Region: Rzeszów.
Data konkursu: 4 XI 2010 r.
Miejsce konkursu:
Zespół Szkół Spożywczych w Rzeszowie, ul. Warszawska 20.
▲ login: ekonomia_2 nr 4
▲ Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim
Zespół w składzie:
1. Paulina Sworska
2. Mateusz Matejek
3. Patryk Starzyński
Opiekun: Elżbieta Pieńko
▲ login: swms003_1 nr1
▲ VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Kielcach
Zespół w składzie:
1. Radosław Wąsik
2. Daniel Wiśniewski
3. Adam Gębski
Opiekun: Teresa Wójcicka
▲ login: swms011_2 nr 2
▲ Liceum Ogólnokształcące im. św. Jadwigi Królowej w Kielcach
Zespół w składzie:
1. Mateusz Chłopek
2. Jakub Reliszka
3. Aleksander Woźniak
Opiekun: Marta Martyniuk
▲ login: Pkml017_4 nr 4
▲ Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
Zespół w składzie:
1. Piotr Maślanka
2. Patryk Koniarz
3. Daniel Karnas
Opiekun: Anna Pękala
Region: Wrocław.
Data konkursu: 5 XI 2010 r.
Miejsce konkursu:
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, ul. Fabryczna 29-31.
▲ login: malgorzata_1 nr 1
▲ XIV Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu
Zespół w składzie:
1. Arkadiusz Bebel
2. Daniel Mazurkiewicz
3. Krzysztof Zdobylak
Opiekun: Małgorzata Drwięga
▲ login: dsbb034_2 nr 2
▲ I Liceum Ogólnokształcące w Dzierżoniowie
Zespół w składzie:
1. Jarosław Smacki
2. Michał Wrzosek
3. Anna Miedziak
Opiekun: Elwira Kłosowicz
▲ login: malgorzata_2 nr 4
▲ XIV Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu
Zespół w składzie:
1. Krystian Kwiecień
2. Tomasz Limisiewicz
3. Kajetan Niewczas
Opiekun: Małgorzata Drwięga
▲ login: 1974kr_2 nr 2
▲ Zespół Szkół Ekonomicznych im. Generała Stefana Roweckiego Grota w Opolu
Zespół w składzie:
1. Łukasz Winiarski
2. Michał Trojanowski
3. Tomasz Cichoń
Opiekun: Katarzyna Romanowska